Cennik sesji brzuszkowych

Ciąża to magiczny czas oczekiwania na pojawienie się na świecie wielkiej miłości. Towarzyszące temu oczekiwaniu intensywne emocje, radość i piękno odzwierciedlają się w urodzie przyszłej mamy. Sesja ciążowa zachowa dla Was te niezwykłe chwile na zawsze, ukazując piękno nadchodzącego macierzyństwa i subtelność uczuć między rodzicami. Będą one także wspaniałą pamiątką dla Waszego maleństwa.
Zapraszam Was na sesje ciążowe w studio i w plenerze. Najciekawsze efekty powstają w 7-8 miesiącu ciąży, kiedy brzuszek jest już widoczny, a przyszła mama emanuje szczęściem. Wspólnie stworzymy fotografie, które po latach przywołają radość oczekiwania na macierzyństwo. Na życzenie wykonuję zdjęcia bardziej intymne. Warto pomyśleć o wizycie u manikiurzystki i fryzjerze. Możecie również skorzystać z pomocy wizażystki na miejscu za dodatkową opłatą. Jeśli malujecie się same to zwróćcie uwagę na zmatowienie twarzy.

 

| SESJA BRZUSZKOWA |

10 zdjęć - 250zł

15 zdjęć - 350zł

20 zdjęć - 450zł

30 zdjęć - 550zł

(w tym pakiecie indywidaulny projekt kolażu ze zdjęć wraz z wydrukiem 30x40cm GRATIS)

-zdjecia poddane profesjonalnemu retuszowi i postprodukcji
-zdjecia w wersji elektronicznej na płycie CD w wysokiej rozdzielczosci (do wydruku) oraz zmniejszone przygotowane do prezentacji w internecie
-czas trwania sesji: od 1h-3h
-konsultacja przed sesja odnosnie stylizacji
-kazde kolejne zdjecie poza pakietem - 15 PLN/szt.

 

SESJA CIĄŻOWA - CO WARTO ZABRAĆ
* ubrania opinające brzuszek, top, jeansy
* zwiewne letnie sukienki, długie spódnice, rozpinane swetry lub koszule (może być męska)
* bieliznę w różnych kolorach (do sukienek dostępnych w studio)
* dla partnera ubrania współgrające kolorystycznie bez krzykliwych wzorów i napisów oraz długie spodnie nawet latem (w studio jest klimatyzacja)
* buciki itp - jeśli macie ochotę na takie kadry

 


SESJA CIĄŻOWA - DODATKI
Z mojej strony możecie liczyć na kilka sukni stworzonych z myślą o sesji ciążowej, materiały do owinięcia, ozdobny pas na brzuszek, wstążki i scrabble, wianki, itp.

 

SESJA NOWORODKOWA:

Jeśli zdecydujecie się również na sesję noworodkową do 2 tygodnia życia maleństwa, otrzymacie na nią rabat. W ofercie mam również wydruki w większych formatach na papierze fotograficznym, na piance lub na płótnie. Polecam również albumy na sztywnych rozkładówkach lub ręcznie robione, personalizowane albumy, które będzie mogli obejrzeć w studio. Na płycie otrzymujecie wyłącznie zdjęcia poddane cyfrowej obróbce, nie daję surowego materiału. Zdjęcia w wersji cyfrowej otrzymacie w 2 wersjach: pomniejszone i z logo do publikacji w internecie oraz w wysokiej rozdzielczości wyłącznie do Waszego prywatnego użytku.